pondělí 3. prosince 2012

Jak se ujal SPIDERAP v Praze v Kolovratech?


Jana Kněžínková - SPIDERAP v Praze v Kolovratech
Skupinové  lekce ve sportovním centru Kolovraty

Jana se může pochlubit 15 lety praxe v oboru fitness. Je osobní trenérkou, instruktorkou Aerobiku první třídy a instruktorkou SPIDERAP. Vede skupinové lekce zaměřené na posilování, kruhový trénink a cvičení rodičů s dětmi.
1. Jaké ohlasy vzbudil SPIDERAP na Vašich lekcích v Kolovratech ? 
S radostí musím konstatovat, že lekce Spiderapu si ve Sportovním centru Kolovraty našlo své příznivce. Jak  většinou bývá, první hodina je pro klienty především seznamovací,  navlékání Spiderapu a pocit z odporové pomůcky  občas zpočátku budí rozpaky a obavu.  Ohlasy však po cvičební lekci bývají z velké většiny pozitivní.

2. Koho chcete ještě oslovit?
Ráda bych kromě ženské populace, které chodí do tělocvičen již pravidelně ,  oslovila i polovinu mužskou. Spiderap je nová dimenze cvičení  k vylepšení kondičních schopností, která díky svému silovějšímu charakteru  je přístupná i pro muže.

3. Co nejvíce na SPIDERAP lekcích klienti oceňují? 
Zábavnost pomůcky, její variabilitu, možnost nastavení obtížnosti dle možností a schopností klienta. Neméně důležitý je pro klienty fakt, že za hodinu Spiderapu vydají více energie než při běžné aerobní lekci.

4. Jaké jsou první reakce klientů a jak se mění s časem?
Zpočátku možná  lehká nedůvěra, poté klienti zjistí, že odpor  pomůcky Spiderap je příjemný a především přínosný při plnění  jejich cílů, ať už se jedná o redukci hmotnosti, formování postavy či  získání lepší kondice. Postupně si klienti přidávají na obtížnosti a mají z lekce dobrý pocit.

5. Doporučila byste SPIDERAP pro jiná fitness a proč? 
Zcela určitě. Jedná se o smysluplnou pomůcku, která posouvá aerobní formy cvičení opět o krok kupředu.Rozhovor: Ondřej Kubeček, SPIDERAP team InTrenér.cz


Žádné komentáře:

Okomentovat